skip to Main Content
People Love Us, Have a Look!

Crema medium, half and half, grounds doppio organic medium aroma blue mountain. Roast in turkish cinnamon, single shot kopi-luwak et latte and caramelization coffee iced espresso at black, body turkish as extra acerbic. Et cappuccino est sugar french press, coffee medium lungo.

İsmail Bey tanıdığım en güvenilir doktorlardan. Kadınların kendilerini çok rahat hissetmedikleri bu alandaki uzmanlığı, sakinliği, güleryüzü, sabrı ve her an erişilir olmasının yanı sıra mesleğinde son derece profesyonel. Kendi kliniğindeki ekibi de uzman kişilerden oluşuyor. Titizlikle ve özenle bakımı yapılan muayenehanesine her ziyaretimden mutlu ve bilgilenmiş olarak ayrıldım. Polikistik over hastalığımla birlikte rutin takiplerimin yanı sıra gebeliğimi de takip ederek, her türlü sorumu her an cevaplayarak oğlumuza sağlıkla kavuşmamızı sağladığı için ailecek kendisine minnettarız. Her yaştan her kadının kuşkusuz güvenerek sağlığını emanet edebileceği benim de tüm yakınlarıma tavsiye ettiğim canım doktorum.

İsmail bey ile yollarımız 2 sene önce kesişti. 2 seneden bu güne hayatımda tanıdığım en ilgili, alakalı, bütün samimiyetiyle bize destek olan, sabrı ve inancı sayesinde bizim de umudumuz hep oldu. İyi ki ama iyi ki tanımışız. Rabbim bize bir evlat nasip etti rabbime binlerce şükür ve en büyük destekçimiz elinden geleni yapan hocamız İSMAİL KÜÇÜK doktorumuza sonsuz teşekkürler.

 

Bir düşük ile birlikte toplam 3 seneye yakında dışarıda bir sürü doktor ile uğraştık ve hepsi sonuçsuz çıktı. Bir tavsiye üzerine gittiğimiz İsmail Bey ilk günden itibaren anlatmış olduğu tedavi ve yöntem ile biz ikna olduk. İyi ki de olmuşuz. Çok profesyonel ve çok güleryüzlü ve pozitif çalışması ile bize ekstra destek oldu. Şimdi sayesinde eşim hamile ve 5 aylık oldu. Allah hayırlısıyla kucağımıza almaya nasip etsin ve çok teşekkür ederiz İsmail Bey.

Bizi ikiz kızlarımıza kavuşturan doktorumuz İsmail Küçük. Kendisine ne desek ne kadar dua etsek az. Şimdi bebeklerimizi koklayabiliyorsak onun sayesinde. 5 yıllık 3 başarısız tüp bebek denememizden sonra İsmail bey ile karşılaştık. Artık çok yorulmuş ve yılmıştık. Motivasyonumuz İsmail beydi. Son denememiz olacaktı. Bizi maddi manevi anlayan ve titizlikle yürüttüğü tedavimiz sonucu ilk denemede çok şükür bebeklerimizi kucağımıza verdi. Tüp bebek yapacaksınız İsmail Bey’e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Başka yerlerde ne paranızı ne zamanınızı harcamayın. İsmail Küçük hakkı ödenmeyecek doktorumuz bizim.

Sayısız tüp bebek tedavisi gören biri olarak en son İsmail hocamla tanıştım. Şu an benim için en uygun tedaviyi uygulamakta. Verecek olan Allah doktorum vesile. Doktorumu eşim ve ben çok seviyoruz. Nazımı, sorularımı sabırla dinleyen, tek doktor. Aceleci değil. Yavaş yavaş ilerlemeyi seven tek doktor. Diğerleri gibi değil. Yanında rahat ettiğim, gülüp şakalaştığım tek doktor. İyi ki, iyi ki, iyi ki İsmail hocaaam.

Hastalarını titizlikle takip eden, gerekli bilgilendirmeleri doğru şeklide yapan, derdimize arkadaşça çözüm odaklı yaklaşan, sakinliğiyle hastayı rahatlatan, tavsiye edebileceğimiz bir doktor. Şu an sürecimiz iyi gidiyor inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğimizi kucağımıza alırız. Allah İsmail Bey gibi doktorlarımızın sayısını arttırsın. Teşekkür ederiz.

Have something nice to say? Send us a note.

Crema medium, half and half, grounds doppio organic medium aroma blue mountain. Roast in turkish cinnamon, single shot kopi-luwak et latte and caramelization coffee iced espresso at black, body turkish as extra acerbic. Et cappuccino est sugar french press, coffee medium lungo.

Back To Top